8.6 C
Vancouver

Zvezda se ispromašivala, ali savladala Voždovac

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Voždovca sa 1:0 u odloženom meču 10. kola Superlige Srbije.

Izabranici Dejana Stankovića su ostvarili cilj u meču protiv Voždovca, pošto su došli do pobede i nova tri boda.

Zvezda je bila dominantna, imala veći posed, kao i broj stvorenih prilika, a za trijumf joj je bio dovoljan jedan pogodak.

Igrao se 11. minut kada je Katai izveo korner, a Ivanić glavom sproveo loptu u mrežu.

Delovalo je da će rani gol pomoći domaćinu da u nastavku igra rasterećeno i postigne još koji gol, ali se Zvezda do kraja meča propisno ispromašivala, pa je rezultat ostao 1:0.

Crveno-beli su pobedom prišli lideru tabele, ekipi Partizanu, na samo tri boda zaostatka, nakon 18 odigranih mečeva.

U narednom kolu, Zvezda gostuje u Kruševcu kod Napretka, dok Voždovac igra protiv Vojvodine na „krovu“.