13.4 C
Vancouver

Partizan raspucan u Nišu, Sadik i Suma briljirali

Fudbaleri Partizana savladali su niški Radnički u gostima sa 4:1. Dva gola Sadika, jedan (uz dve asistencije) Sejdube Sume.

Crno-beli nisu trijumfovali u Nišu na prethodna četiri meča, a delovalo je da će ostati kratkih rukava ovog popodneva, pošto je Radnički poveo posle 11 minuta igre.

Zdjelar je igrao rukom u kaznenom prostoru, a Haskić je bio siguran izvođač penala.

U 23. minutu, penal za Partizan. Umar Sadik je oboren, a Bibras Natho mirno i staloženo doneo izjednačenje.

Do odlaska na odmor, Partizan je uspeo da preokrene. Suma je proigrao Sadika, a napadač Partizana smestio loptu u gol.

U nastavku meča, potpuna kontrola Partizana i dva nova gola.

Prvo je Sejduba Suma napravio slalom i sam završio akciju u 56. minutu.

A zatim je Suma još jednom asistirao Sadiku, a ovaj lepim golom postavio konačan rezultat.