15.8 C
Vancouver

Đokoviću ugroženo prvo mesto posle ispadanja iz Šangaja

Srpski teniser Novak Đoković porazom od Grka Stefanosa Cicipasa u četvrtfinalu Mastersa u Šangaju, gde je branio titulu, izgubio je 820 bodova i ugrozio prvo mesto na ATP listi. Na predstojećim turnirima u Parizu i Londonu Novak će braniti osvojene bodove dok ih Nadal može samo osvajati i dodavati svom skoru

Svetski broj jedan posle poraza u Šangaju sada ima 9.545 bodova i samo 320 više od prvog pratioca Rafaela Nadala iz Španije.

Problem za srpskog asa predstavlja što će do kraja sezone morati da brani finala iz Pariza i Završnog mastersa u Londonu, za razliku od Nadala koji je prošle godine propustio oba turnira i može samo da skuplja bodove.

Masters u Parizu na programu je od 26. oktobra do 3. novembra, a u Londonu od 10. do 18. novembra.

IZVOR:RTS.RS

http://www.rts.rs/page/sport/sr/story/38/tenis/3693679/djokovicu-ugrozeno-prvo-mesto-posle-ispadanja-iz-sangaja.html

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име

OSTALI KOMENTARI

KANADA

Najnovije vesti i priče

Ministarstvo kulture: Manastiru Studenica 11,7 miliona dinara

Najveći iznos je obezbeđen za rekonstrukciju studeničkog konaka, dok...

Ne smiruje se bura oko dolaska stranih univerziteta: Oglasio se ministar prosvete

Dolazak stranih univerziteta u Srbiju jedna je od opcija...