13.2 C
Vancouver

Partizan poražen u Larnaki

Izvor:RTS

Fudbaleri Partizana neuspešno su počeli sezonu u Evropi, pošto su u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope izgubili u Larnaki od domaćeg AEK-a 2:1. Crno-beli su odigrali dobro u prvih pola sata i tada došli do prednosti, kiparski tim u nastavku stigao do preokreta, oba puta posle prekida. Revanš meč na programu je narednog četvrtka u Beogradu.

Loš početak sezone za crno-bele postao je očajan posle poraza u Larnaki u prvoj utakmici kvalifikacija za Ligu Evrope, posle preokreta.

Fudbalski klub Partizan objasnio je zbog čega su njegovi navijači izbačeni sa stadiona „AEK arena“ već posle desetak minuta meča.Razlog je, kako se navodi u saopštenju, činjenica da navijači crno-belih nisu imali posebne navijačke pasoše, koji su neophodni za kupovinu ulaznica.

Novi poraz Partizana ove sezone, prvi u Evropi, dodatno će zabrinuti navijače crno-belih, koji će priliku za popravni imati za sedam dana, kada će kiparska ekipa gostovati u Beogradu.