15.5 C
Vancouver

Novi gol Mitrovića: Srbin nastavlja da teroriše protivnike

Aleksandar Mitrović, napadač Fulama, postigao je 18. gol u sezoni u Čempionšipu.

POPULARNI “boksing dej” u Engleskoj doneo je kao i uvek mnogo uzbuđenja, a u listu strelaca se upisao i jedan srpski igrač. Aleksandar Mitrović je u 24. kolu druge lige postigao 18. gol u sezoni za Fulam, ali to nije bilo dovoljno za tri boda na terenu Lutona (3:3).

Kazenga LuaLua je u petom minutu doneo Lutonu prednost 1:0, Bobi Rid je izjednačio na 1:1 samo četiri minuta kasnije, a Džejms Kolins je u 28. minutu obezbedio Lutonu prednost na poluvremenu.

Pogodio je potom Mitrović, ali je Luton u 84. minutu ponovo došao do prednosti golom Harija Mekormika. Usledila je sudijska nadoknada gde je drugi gol dao Bobi Rid koji je ipak obezbedio bod za svoj tim.

IZVOR:NOVOSTI.RS