9.8 C
Vancouver

ZVEZDA TRIJUMFALNO DO JESENJE TITULE! Čukarički pao u fenomenalnoj atmosferi! Nema Marina, ali tu je Gobeljić

Aktuelni šampion Crvena zvezda je u odloženoj utakmici 6. kola savladala ekipu Čukaričkog 3:1 pred svojim navijačima.

Nemanja Milunović je golom u 2. minutu doneo rano vođstvo domaćinima. Pravi šok je usledio u 24. minutu kada je Luka Stojanović opalio sa pola terena i posla loptu u mrežu. Gol godine nesumnjivo!

Međutim, ulazak koga drugog nego Milana Pavkova sa klupe je doneo ponovo vođstvo Zvezdi u 72. minutu, a trijumf je overio ALeksa Vukanović u 88. minutu.

Utakmicu su takođe obeležili navijači fenomenalnom koreografijom i Marko Gobeljić sa tri asistencije. Imenjak Marin je napustio igru krajem drugog poluvremena.Iza Crvene zvezde se nalazi Partizan sa 44 boda, pa Vojvodina sa 42.