13.6 C
Vancouver

Flavio Koboli protivnik Novaku Đokoviću u trećem kolu Mastersa u Šangaju

Italijanski teniser Flavio Koboli plasirao se u treće kolo Maters turnira u Šangaju, pošto je danas u drugom kolu pobedio Švajcarca Stena Vavrinku rezultatom 6:7 (6:8), 7:6 (7:4), 6:3.

Meč je trajao dva sata i 33 minuta. Koboli je 30. teniser sveta, dok je Vavrinka 236. na ATP listi.

Koboli će u trećem kolu turnira u Šangaju igrati protiv srpskog tenisera Novaka Đokovića.

U prvom setu igralo se gem za gem. Italijanski teniser je u taj-brejku propustio dve set lopte pri rezulatu 6:4. Vavrinka je potom vezao četiri uzastopna poena i dobio prvi set.

Koboli je bio bolji u taj-brejku drugog seta rezultatom 7:4.

Italijanski teniser je drugom gemu trećeg seta napravio brejk i tako došao do pobede.

Masters u Šangaju se igra za nagradni fond od 8.995.555 dolara.