14.5 C
Vancouver

Plasman Zvezde u osminu finala Kupa

Autor:POLITIKA

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije, pošto su danas u zaostalom meču, kao gosti, pobedili Inđiju 1:0 (1:0).

Jedini gol, ujedno i prvenac u crveno-belom dresu, postigao je Rišario Živković u 24. minutu.

Domaćin, lider Prve lige, pružio je snažan otpor braniocu trofeja, imao nekoliko odličnih šansi, ali je golman crveno-belih Zoran Popović ostao nesavladan, prenosi Tanjug.

I Zvezda je imala još dobrih prilika, a najbolju Aleksandar Katai, koji u petom minutu nije realizovao penal, odnosno njegov udarac odbranio je Darko Vukašinović.

Ilon Mask: Telefoni više neće postojati

U budućnosti će ljudi prestati da koriste telefone i...

Posle Engleza – umereni optimizam: Zube imamo, još da počnemo da ih koristimo

Minimalni poraz od Engleske na startu Evropskog prvenstva pokazao...

RT Balkan analiza: Srbija platila ceh zbog bekova, sa ovakvom strašću imamo dobre šanse!

Nekadašnji selektori mlade reprezentacije Srbije, odnosno SCG, Slobodan Krčmarević...

„Šokiran sam“: Njujorčanin u poseti Kanadi zaprepašten visokim troškovima života

Poseta Kanadi ostavila je jednog Njujorčanina - koji tvrdi...